Cofnij

ORWAT

Inwestycja w Mysłowicach realizowana zgodnie z harmonogramem

Aktualnie dla firmy BWF ORWAT Polnad Sp. z o.o. w konwencji „Zaprojektuj i zbuduj” realizujemy budowę hali wysokiego składowania oraz podziemnego zbiornika retencyjnego/p.poż. Etap projektowania zamknęliśmy z końcem roku 2020 rozpoczynając tym samym prace budowlano-montażowe.

/

Aktualności

HALA W ZAWIERCIU

Zakończyliśmy realizację prac w ramach projektu rozbudowy hali przemysłowej na jednym z zakładów produkcyjnych w Zawierciu. Projekt ten realizowany był w konwencji "zaprojektuj i zbuduj". Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej

ANBUD

Nasza inwestycja jednym z najlepszych budynków z cegieł i dachówek ceramicznych w Polsce. W roku 2020 zakończyliśmy rozbudowę siedziby naszej firmy. Inwestycję zrealizowaliśmy w oparciu o projekt przygotowany przez Pracownię MMOA ARCHITEKCI. Projekt ten zdobył nagrodę w konkursie Wienerberger Brick...
Zobacz więcej

HALA BOBROWNIKI

Trwają prace na inwestycji "Budowa hali widowiskowo – sportowej w Rogoźniku" Projekt realizowany dla Gminy Bobrowniki obejmuje swoim zakresem również budowę instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła na potrzeby hali.
Zobacz więcej

ALDI

Podpisaliśmy umowę na wykonanie w stanie „pod klucz” pawilonu handlowego ALDI w Mikołowie. Rozpoczęły się już prace na inwestycji. Zakres prac obejmuje wykonanie samego budynku powilonu oraz dróg wewnętrznych, parkingów, pylonu reklamowego, zbiornika retencyjnego i infrastruktury technicznej. Termin zakończenia prac...
Zobacz więcej

JAGO PRO

Po raz kolejny dla firmy Jago-Pro Sp. z o.o. realizujemy obiekt w Jaworznie. Prace trwają.
Zobacz więcej

ANMAR

Dla firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizujemy inwestycję polegającą na rozbudowie i przebudowie istniejącego budynku biurowego.
Zobacz więcej