Cofnij

Zdobyliśmy tytuł „Śląskiej Architektury Roku” 2023!

Z dumą informujemy, że nasza LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa zdobyła zasłużony tytuł „Śląskiej Architektury Roku” 2023 w kategorii „obiekt użyteczności publicznej”.

To wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ stanowi dowód na niesamowity talent i zaangażowanie architektów z Projekt PLUS Architekci, którzy stworzyli ten wyjątkowy projekt.

Już wcześniej hala sportowa, zbudowana przez nasz zespół #ANBUD, zdobyła prestiżową nagrodę „Fasada Roku”. Obecne wyróżnienie jako „Architektura Roku” tylko potwierdza jej wyjątkową wartość i innowacyjność.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego udziału w realizacji tego projektu i wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do jego sukcesu. To osiągnięcie jest dowodem na naszą ciągłą dbałość o jakość i zaangażowanie w tworzenie miejsc, które służą społecznościom i pozostają trwałym śladem w architekturze regionu.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu! Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej i wciąż podnosić standardy w branży budowlanej

/

Aktualności

Psy ratownicze w akcji!

Plac Budowy PB ANBUD Przekształcony w Poligon Akcji Ratowniczych. (więcej…)
Zobacz więcej

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU!

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU przyznawanej przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. (więcej…)
Zobacz więcej

20 Lat P.B. ANBUD

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie! (więcej…)
Zobacz więcej

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa 2023

Podczas XXV Gali Budownictwa zdobyliśmy "Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa 2023", za „Profesjonalną realizację inwestycji – Przedszkole publiczne o nazwie Ptasie Radio w Bobrownikach”.
Zobacz więcej

PRZEDSZKOLE BOBROWNIKI

Właśnie zakończyliśmy budowę Nowoczesnego Przedszkola w Bobrownikach. Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej

Podwójne Wyróżnienie Baumit Fasada Roku 2022!

LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa w Gminie Bobrowniki zdobyła uznanie w Konkursie Baumit Polska #FasadaRoku2022, zyskując Nagrodę Główną w kategorii "Budynki Niemieszkalne". (więcej…)
Zobacz więcej