Budujemy
na solidnych
fundamentach doświadczenia

Kariera

Jako firma o aspiracjach lidera w branży rozumiemy, jak ważnym czynnikiem naszego rozwoju są pracownicy.

Jako firma o aspiracjach lidera w branży rozumiemy, jak ważnym czynnikiem naszego rozwoju są pracownicy.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów w zakresie budownictwa kubaturowego oraz drogowego. Firma nasza bierze udział w realizacji wielu zróżnicowanych inwestycji budowlanych, zatem najistotniejszym dla nas jest zaangażowanie naszych pracowników w realizację powierzonych zadań. Cechy których poszukujemy wśród potencjalnych pracowników to konsekwencja, odpowiedzialność oraz efektywność.

Jako pracodawca dbamy o rozwój swoich pracowników;
o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Oferując tym samym
szkolenia, pakiety medyczne oraz ubezpieczeniowe.

Praktyki w naszej firmie.

Chcesz poszerzyć wiedzą nabytą podczas studiów o doświadczenie zdobyte u boku specjalistów? Jesteś studentem lubiącym wyzwania, nieobawiającym się odpowiedzialności, ambitnym i wykonującym powierzone zadania z zaangażowaniem? Prześlij do nas swoją aplikację na praktyki studenckie.

Dzięki praktykom w naszej firmie będziesz miał możliwość współpracować z doświadczonymi specjalistami z branży budowlanej w zakresie od przygotowania oferty, poprzez realizację inwestycji budowlanej, aż do zamknięcia projektu.

Praktyki kierowane są do studentów III, IV lub V roku kierunków technicznych, szczególnie z zakresu budownictwa. Oferujemy odbycie praktyk zarówno przy przygotowaniu ofert jak i przy realizacji i rozliczaniu inwestycji budowlanych.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres mailowy anbud@anbud.net.pl

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie na stanowiskach inżynier budowy, kierownik robót lub kierownik budowy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy anbud@anbud.net.pl