Cofnij

20 Lat P.B. ANBUD

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie!

Dwadzieścia lat temu, z pasji do budownictwa i determinacji w realizacji założonych celów, powstała nasza firma.
Od dwóch dziesięcioleci budujemy stabilne przedsiębiorstwo, które w oparciu o założoną strategię i w zgodzie ze swoimi zasadami prowadzenia biznesu konsekwentnie się rozwija.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć na różnych płaszczyznach funkcjonowania:

– Zakres prac – na przestrzeni minionych lat z małego przedsiębiorstwa realizującego głównie prace wykończeniowe jako podwykonawca staliśmy się generalnym wykonawcą inwestycji często realizowanych również w konwencji „zaprojektuj i zbuduj”. Portfolio zrealizowanych inwestycji powiększyło się o wiele prestiżowych realizacji.

– Społeczna odpowiedzialność biznesu – realnie wdrażamy założenia polityki CSR wspierając szereg inicjatyw społecznych oraz fundacji działających na rzecz innych.

– Relacje – od momentu powstania firmy liczba zatrudnionych pracowników wzrosła kilkukrotnie, stale zwiększanym grono podwykonawców, dostawców i partnerów biznesowych kierując się zasadą uczciwego prowadzenia firmy.

Z optymizmem otwieramy kolejną dekadę naszej działalności, wierząc że konsekwentne dążenie do realizacji założeń naszej strategii skutkować będzie ciągłym wzrostem firmy.

Aktualności

Psy ratownicze w akcji!

Plac Budowy PB ANBUD Przekształcony w Poligon Akcji Ratowniczych. (więcej…)
Zobacz więcej

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU!

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU przyznawanej przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. (więcej…)
Zobacz więcej

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa 2023

Podczas XXV Gali Budownictwa zdobyliśmy "Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa 2023", za „Profesjonalną realizację inwestycji – Przedszkole publiczne o nazwie Ptasie Radio w Bobrownikach”.
Zobacz więcej

PRZEDSZKOLE BOBROWNIKI

Właśnie zakończyliśmy budowę Nowoczesnego Przedszkola w Bobrownikach. Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej

Hala Bobrowniki

Właśnie zakończyliśmy budowę Hali widowiskowo-sportowej w Gminie Bobrowniki. Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej

HALA W ZAWIERCIU

Zakończyliśmy realizację prac w ramach projektu rozbudowy hali przemysłowej na jednym z zakładów produkcyjnych w Zawierciu. Projekt ten realizowany był w konwencji "zaprojektuj i zbuduj". Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej