Cofnij

Podwójne Wyróżnienie Baumit Fasada Roku 2022!

LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa w Gminie Bobrowniki zdobyła uznanie w Konkursie Baumit Polska #FasadaRoku2022, zyskując Nagrodę Główną w kategorii „Budynki Niemieszkalne”.

To wyjątkowe wyróżnienie jest tym bardziej znaczące, że oprócz głównej nagrody przyznanej przez Jury, nasza hala została również wybrana przez Internautów jako najlepszy budynek w tej samej kategorii.

Cieszymy się, że nasza praca oraz zaangażowanie w kreowanie nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni zostały doceniane zarówno przez niezależne grono ekspertów, jak i szeroką publiczność.

LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa to budynek inspirowany światłem naturalnym. Obiekt przyjmuje naturalny kolor otoczenia w zależności od pory dnia czy też pory roku: pomarańczowy, niebieski lub srebrny. Niższa część budynku, w całości przeszklona, odbija otoczenie, optycznie zanika i pozwala wydobyć główną ideę – inspirację światłem naturalnym.

Ta nagroda jest wynikiem współpracy i determinacji całego zespołu PB ANBUD oraz naszych partnerów, Projekt Plus Architekci. Dedykujemy ją naszym pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym. To dowód na to, że nasze zaangażowanie i dążenie do tworzenia budynków najwyższej jakości przynoszą wspaniałe rezultaty.

Dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań budowlanych, przyczyniając się do rozwoju polskiej gospodarki.

Aktualności

Psy ratownicze w akcji!

Plac Budowy PB ANBUD Przekształcony w Poligon Akcji Ratowniczych. (więcej…)
Zobacz więcej

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU!

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU przyznawanej przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. (więcej…)
Zobacz więcej

20 Lat P.B. ANBUD

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie! (więcej…)
Zobacz więcej

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa 2023

Podczas XXV Gali Budownictwa zdobyliśmy "Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa 2023", za „Profesjonalną realizację inwestycji – Przedszkole publiczne o nazwie Ptasie Radio w Bobrownikach”.
Zobacz więcej

PRZEDSZKOLE BOBROWNIKI

Właśnie zakończyliśmy budowę Nowoczesnego Przedszkola w Bobrownikach. Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej

Zdobyliśmy tytuł „Śląskiej Architektury Roku” 2023!

Z dumą informujemy, że nasza LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa zdobyła zasłużony tytuł „Śląskiej Architektury Roku” 2023 w kategorii „obiekt użyteczności publicznej”. (więcej…)
Zobacz więcej