HALA W ZAWIERCIU

Zakończyliśmy realizację prac w ramach projektu rozbudowy hali przemysłowej na jednym z zakładów produkcyjnych w Zawierciu. Projekt ten realizowany był w konwencji "zaprojektuj i zbuduj". Szczegóły w zakładce Realizacje.

Więcej

ANBUD

Nasza inwestycja jednym z najlepszych budynków z cegieł i dachówek ceramicznych w Polsce. W roku 2020 zakończyliśmy rozbudowę siedziby naszej firmy. Inwestycję zrealizowaliśmy w oparciu o projekt przygotowany przez Pracownię MMOA ARCHITEKCI. Projekt ten zdobył nagrodę w konkursie Wienerberger Brick Award 2021, w kategorii Working together. Wyniki konkursu

Więcej

ORWAT

Inwestycja w Mysłowicach realizowana zgodnie z harmonogramem Aktualnie dla firmy BWF ORWAT Polnad Sp. z o.o. w konwencji "Zaprojektuj i zbuduj" realizujemy budowę hali wysokiego składowania oraz podziemnego zbiornika retencyjnego/p.poż. Etap projektowania zamknęliśmy z końcem roku 2020 rozpoczynając tym samym prace budowlano-montażowe.

Więcej

HALA BOBROWNIKI

Trwają prace na inwestycji "Budowa hali widowiskowo – sportowej w Rogoźniku" Projekt realizowany dla Gminy Bobrowniki obejmuje swoim zakresem również budowę instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła na potrzeby hali.

Więcej

ALDI

Podpisaliśmy umowę na wykonanie w stanie „pod klucz” pawilonu handlowego ALDI w Mikołowie. Rozpoczęły się już prace na inwestycji. Zakres prac obejmuje wykonanie samego budynku powilonu oraz dróg wewnętrznych, parkingów, pylonu reklamowego, zbiornika retencyjnego i infrastruktury technicznej. Termin zakończenia prac i przekazania budynku inwestorowi planowany jest na sierpień 2021 roku.

Więcej

JAGO PRO

Po raz kolejny dla firmy Jago-Pro Sp. z o.o. realizujemy obiekt w Jaworznie. Prace trwają.

Więcej

ANMAR

Dla firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizujemy inwestycję polegającą na rozbudowie i przebudowie istniejącego budynku biurowego.

Więcej