Cofnij

Psy ratownicze w akcji!

Plac Budowy PB ANBUD Przekształcony w Poligon Akcji Ratowniczych.

Czy można sobie wyobrazić, że nasz plac budowy na chwilę zamienił się w prawdziwy poligon akcji ratowniczych? W PB ANBUD wierzymy, że nasza misja to coś więcej niż tylko cegły i zaprawa. Chcemy budować poczucie wspólnoty i wspierać innych, kiedy tylko jest to możliwe.

Podczas rozbiórki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Tarnowskich Górach, mieliśmy zaszczyt gościć dwie wyjątkowe grupy straży pożarnej: Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Orzech oraz Ochotniczą Straż Pożarną – Ratownictwo Wodne. Te dzielne zespoły, wspierane przez wysoko wykwalifikowane psy poszukiwawcze i ratownicze, przekształciły nasz plac budowy w prawdziwe pole manewrów ratunkowych gdzie przeprowadzali pozorowane misje.

To był niezwykły widok, obserwować tych czworonożnych bohaterów w akcji, gdy z nieustraszoną precyzją poruszały się po gruzach, demonstrując swoje umiejętności w lokalizowaniu potencjalnych ofiar.

Determinacja zarówno strażaków, jak i ich psich towarzyszy budziła ogromny podziw. Psy spisały się na medal, pokazując swoje niezwykłe zdolności i demonstrując niesamowitą więź między człowiekiem a zwierzęciem. Ich zwinność, inteligencja i niezachwiane skupienie podkreśliły, jak ważną rolę odgrywają w sytuacjach awaryjnych.

To wydarzenie było potężnym przypomnieniem o znaczeniu współpracy i wsparcia społeczności. Jesteśmy dumni, że mogliśmy odegrać niewielką rolę w szkoleniu i przygotowaniu tych bohaterskich strażaków oraz ich niesamowitych psów.

Naszym wytrwałym i dzielnym ratownikom, zarówno dwu-, jak i czworonożnym, ekipa PB ANBUD życzy bezpieczeństwa i sukcesów w dalszych działaniach!

/

Aktualności

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU!

Zostaliśmy laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU przyznawanej przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. (więcej…)
Zobacz więcej

20 Lat P.B. ANBUD

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie! (więcej…)
Zobacz więcej

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa 2023

Podczas XXV Gali Budownictwa zdobyliśmy "Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa 2023", za „Profesjonalną realizację inwestycji – Przedszkole publiczne o nazwie Ptasie Radio w Bobrownikach”.
Zobacz więcej

PRZEDSZKOLE BOBROWNIKI

Właśnie zakończyliśmy budowę Nowoczesnego Przedszkola w Bobrownikach. Szczegóły w zakładce Realizacje.
Zobacz więcej

Zdobyliśmy tytuł „Śląskiej Architektury Roku” 2023!

Z dumą informujemy, że nasza LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa zdobyła zasłużony tytuł „Śląskiej Architektury Roku” 2023 w kategorii „obiekt użyteczności publicznej”. (więcej…)
Zobacz więcej

Podwójne Wyróżnienie Baumit Fasada Roku 2022!

LUX Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa w Gminie Bobrowniki zdobyła uznanie w Konkursie Baumit Polska #FasadaRoku2022, zyskując Nagrodę Główną w kategorii "Budynki Niemieszkalne". (więcej…)
Zobacz więcej